CHATA LEONA - OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I  DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Chatę Leona tworzy kilka osób, które są w jej istnieniu równie ważne. Wspólnie opiekujemy się psami, wspólnie szkolimy psy i przygotowujemy je do adopcji, wspólnie szkolimy ludzi oraz psy w Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej. Jesteśmy również organizatorami warsztatów charytatywnych dla wolontariuszy, pracowników schronisk, Fundacji oraz Stowarzyszeń. Jesteśmy organizatorami corocznych Zlotów Białych Owczarków Szwajcarskich.

 

 

Chatę Leona tworzą:

 

LESZEK KOIS

W Chacie Leona zajmuje się szkoleniem, a przede wszystkim wyprowadzaniem psów z mniejszymi i większymi problemami. Pomysłodawca akcji "Szkolenie Za Jedzenie" - cotygodniowych darmowych szkoleń, które prowadzi dla Fundacji i Stowarzyszeń. W latach 2013-2015 Członek i szkoleniowiec w Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Lipki. Założyciel, Członek i szkoleniowiec w Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej - prowadzi szkolenie psów do poszukiwania ludzi zaginionych, dowódca Grupy. W Chacie Leona zajmuje się opieką nad zwierzętami.

 

 

 

 

EWELINA KOIS

Dba o czystość, wygodę i bezpieczeństwo wszystkich psiaków i innych zwierzaków. W Chacie Leona jest pod tym względem osobą niezastąpioną. Na swoim koncie ma już kilka wyprowadzonych psów u których wyeliminowała lęk - wszystko pod okiem taty. Cechuje ją cierpliwość do potrzebujących więcej czasu i wyrozumiałość do rozbrykanych bardziej niż inne psiaków. Uczy się jeszcze, a już wie, że swoją przyszłość widzi tylko wśród zwierząt. Swoją pasje realizuje również jako członek Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej gdzie szkoli psa do poszukiwań ludzi zaginionych - swoją ukochaną sukę Akcje (Akcja z Chaty Leona - wybrana przez nią z jednego z miotów ze względu na predyspozycje)

 

 

 

 

JOANNA KOIS 

W Chacie Leona zajmuje się opieką nad zwierzętami oraz tzw. papierkową robotą :-) Jest hodowcą stosunkowo mało znanej jeszcze w Polsce psów rasy Biały Owczarek Szwajcarski. Prezes Zarządu Fundacji OGPR. Członek Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.
Pracuje zawodowo, a po pracy każdą chwilę spędza wśród swoich oraz potrzebujących pomocy zwierząt.

 

 

 

PRZEMYSŁAW MROZEK

Pracuje zawodowo, a po pracy każdą chwilę spędza wśród swoich oraz potrzebujących pomocy zwierząt. Instruktor Szkolenia Psów. W Chacie Leona zajmuje się szkoleniem psów w ramach akcji "Szkolenie Za Jedzenie". Wykładowca na kursach instruktorskich. W latach 2013-2015 Członek i szkoleniowiec w Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Lipki. Obecnie Członek i szkoleniowiec w Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej - instruktor w zakresie szkolenia z topografii i nawigacji. Zastępca dowódcy Grupy. Członek Zarządu Fundacji OGPR.

 

 

MARTA KOIS - Opiekun zwierząt w Chacie Leona, Członek, planista w Opolskiej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej
TOMASZ BŁAŻEJEWSKI - Opiekun zwierząt w Chacie Leona , Członek Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej

 

 

 

BERNADETTA KOLOBERNAWSKA

Hodowca psów rasy Biały Owczarek Szwajcarski. W Chacie Leona zajmuje się opieką nad zwierzętami, prowadzi również swój hotel dla psów "U Wolfa". Członek Honorowy Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Każdą wolną chwilę spędza wśród swoich oraz potrzebujących pomocy zwierząt.